Hakkımızda

Kurumsal Kimlik

Aqua Fabulous su arıtma sektöründe faaliyet göstermektedir. Su arıtma sektöründe değişen ve gelişen müşteri ihtiyaçlarını en hızlı ve sorunsuz bir şekilde karşılayabilmek yaşam alanlarındaki su arıtma ihtiyacına ” Aqua Fabulous ” kalitesi ve farkıyla cevap vermek için kurulan firmamız geçen zaman içinde değişik sektörlerde çalışan firma şahıs kurum kuruluş ve iş adamlarımıza başarıyla hizmet vermiştir.

Misyonumuz

Çağdaş yönetim sistemlerini uygulayarak değişen ve büyüyen iş ortaklarımızın ihtiyaçlarını profesyonel kadromuzla eksiksiz ve hızlı bir şekilde karşılamak ve sektörde ilk sıralarda yer alarak su arıtma sektöründe yenilikleri takip edip müşterisine en iyi kalite ve hizmeti sunan müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmaya çalışan çevreye saygılı bir firma olmaktır.

Vizyonumuz

Su arıtma sektöründe servis işçilik ve malzeme kalitesi olarak ” Aqua Fabulous ” isminin bir marka gibi aranılan ve anılan bir isim olmasını sağlamak konusunda lider saygın çalışanı tedarikçisi ve içinde bulunduğu toplumla birlikte sürekli gelişen iyi yönetilmiş süreçlerle müşteri odaklı kaliteli ürün ve hizmet sağlayan bir firma olmak ve su arıtma ihtiyaç ve talep olduğunda akla ilk gelen isimlerden biri olmaktır.

Kalite Politikamız

Kalitesi ile müşterilerimizi, verimliliği ve rekabet gücü ile firmamızı, çalışma ortamı ve koşulları ile çalışanlarımızı, çevre duyarlılığı ve yasal düzenlemelere uyması ile toplumun, ihtiyaç ve beklentilerini karşılamak için ürün ve süreçlerimizi sürekli iyileştirmek ve yaptığımız her işe yeni değerler eklemektir .

Sorunuzmu var?
Yardımcı olalım